O Nas

SWS INVEST Sp. z o. o. to sprawdzony już na rynku głogowskim inwestor, któremu zaufało wielu klientów nie tylko z Głogowa i okolic ale i z zagranicy.

Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach ścisłej współpracy z powiązaną kapitałowo firmą wykonawczą SOBOTA Sp. z o. o. - liderem wśród firm wykonawczych w Głogowie.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy w branży budowlanej, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie potencjalnych klientów. Cechuje nas duże zaangażowanie i profesjonalna pomoc na każdym etapie realizacji planów związanych z zakupem wymarzonego mieszkania. Współpracujemy z biurami pośrednictwa finansowego i bankami, które pomogą w uzyskaniu korzystnego finansowania. Doradztwo projektowe pomoże zaaranżować układ pomieszczeń według własnego pomysłu.

Podpisanie umowy będzie już tylko przyjemną formalnością
i przypieczętowaniem udanej współpracy.

Sprawdź nas i umów się na spotkanie.

Zapraszamy do naszego biura w Głogowie przy ul. Elektrycznej 7a

Co robimy ?

meeting
DORADZTWO

Współpracujemy z prawnikami, notariuszami, biurami pośrednictwa finansowego i innymi podmiotami, które zapewniają nam i naszym klientom wsparcie w kwestiach finansowych czy prawnych.

architecture1
PROJEKTOWANIE

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy projektują obiekty pod kątem zaspokojenia potrzeb i oczekiwań przyszłych klientów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo przy aranżacji zakupionego lokalu.

search
KOMUNIKACJA

Stawiamy na budowanie pozytywnych relacji z klientami i sprawną komunikację. Zapewniamy stały kontakt i obsługę naszego biura, również po zakończeniu naszej współpracy.

1+
Lat w branży
1+
Etapy
1+
Sprzedanych mieszkań